Виконком №01 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2021 рік

01. Про затвердження Регламенту роботи Виконавчого комітету Іллінецької міської ради восьмого скликання.
02. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Іллінецької міської ради на 2021 рік.
03. Про організацію громадських робіт у 2021 році.
04. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких можуть відбувати покарання особи засуджені до покарання у виді громадських робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
05. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
06. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати адміністративне стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
07. Про звернення до суду щодо призначення опікуном особа.
08. Про звернення до суду щодо призначення опікуном особа.
09. Про звернення до суду щодо призначення опікуном особа.
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 17.12.2020 року №255 -«б» «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради».
11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 17.12.2020 року №256 «Про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради».
12. Про постановку на чергу квартирного обліку.
13. Про затвердження звіту про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради за 2020 рік.
14. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
16. Про впорядкування адресного господарства.
17. Про надання дозволу на зріз дерев.