Виконком №09 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2021 рік

 1. Про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
 2. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 3. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 4. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 5. Про виконання звіту фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 6. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 7. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Трудовий Архів» Іллінецької міської ради за І квартал 2021 року.
 8. Про надання послуги соціального супроводу за рахунок бюджетних коштів на 2021 рік відділом надання соціальних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради у 2021 році за рахунок бюджетних коштів.
 9. Про затвердження Положення про мистецький фестиваль родинної творчості «Родинна співоча толока».
 10. Про накладення адміністративних стягнень на громадянина.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
 12. Про впорядкування адресного господарства.
 13. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для обслуговуючого кооперативу «ДЖЕРЕЛО» села Іллінецьке, Вінницького району, Вінницької області.
 14. Про порушення клопотання про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» гр. Дудник Нелі Василівні, жительці села Лиса Гора, Вінницького району, Вінницької області, вулиця.
 15. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
 16. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
 17. Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області у сфері поводження з побутовими відходами на 2021-2022 роки.
 18. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.
 19. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
 20. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки та проєкту бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік.
 21. Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування «Бабин –Іллінці».
 22. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Іллінецьке архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької міської ради на 2021 рік.
 23. Про затвердження висновку щодо вирішення спору про позбавлення батьківських прав.
 24. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї.
 25. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї.
 26. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї.
 27. Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу.
 28. Про надання дозволу на зріз дерев.