Виконком №19 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2021 рік

01. Про результати конкурсу та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування на території Іллінецької міської територіальної громади «Бабин – Іллінці».
02. Про затвердження розкладу руху на приміському автобусному маршруті загального користування на території Іллінецької міської територіальної громади «Бабин – Іллінці».
03. Про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
04. Про виконання звіту фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
05. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
06. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
07. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
08. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
09. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
10. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
11. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
12. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Трудовий Архів» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
13. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Трудовий Архів» Іллінецької міської ради за 2021 рік.
14. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
15. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2021 року.
16. Про звернення до суду щодо призначення опікуном ______.
17. Про надання дозволу опікуну на вчинення правочину щодо майна, що належить недієздатній особі.
18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 17.12.2020 року №255 -«б» «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради».
19. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
20. Про передачу у власність Семенову О.М. квартири.
21. Про передачу у власність Ковалішину В.В. квартири.
22. Про передачу у власність Бульбі О.В. квартири.
23. Про розгляд звернення приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні».
24. Про впорядкування адресного господарства.
25. Про надання дозволу на зріз дерев.
26. Про встановлення тимчасових споруд.
27. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав ______ відносно ______.
28. Про утворення складу робочої групи для підготовки завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Іллінецької міської територіальної громади.
29. Про вибуття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування ______ з прийомної сім’ї ______ та ______.
30. Про затвердження висновку щодо доцільності визначення місця проживання дитини ______ з матір’ю ______.
31. Про затвердження висновку щодо доцільноті визначення місця проживання дітей ______, ______, ______ та ______ з матір’ю ______.