Виконком №16 Іллінецької міської ради 8 скликання від 17 грудня 2019 року

Протокол засідання виконавчого комітету.
01. Про заходи з підготовки та відзначення Новорічних та Різдвяних свят на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додаток.
02. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.
03. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.
04. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.
05. Про організацію громадських робіт у 2020 році.
06. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
07. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
08. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
09. Про постановку на чергу квартирного обліку.
10. Про зняття з черги квартирного обліку.
11. Про впорядкування адресного господарства.
12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №33 від 21.04.2016 року «Про затвердження Інструкції з організації діловодства та архівного зберігання документів у Іллінецькій міській раді».
14. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких можуть відбувати покарання особи засуджені до покарання у виді громадських робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
15. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
16. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати адміністративне стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
17. Про затвердження та співфінансування проекту «Капітальний ремонт (заміна покриття покрівлі, утеплення фасаду, водовідведення та благоустрій територій) в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
18. Про призначення та виплату грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення з метою придбання житла особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування Гусятинській Альоні Олегівні.
19. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
20. Про надання дозволу на зріз дерев.
21. Про розміщення зовнішньої реклами.
22. Про припинення фінансування витрат на утримання в БО “БФ «ВІФАНІЯ” Мельника І.І., Пінчука Ю.Ф.
23. Про влаштування до КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Маренич Є.С.
24. Про розміщення тимчасової торгівлі.
25. Про погодження внесення змін до договору оренди комунального майна.