Виконком №01 Іллінецької міської ради 8 скликання від 16 січня 2020 року

Протокол засідання виконавчого комітету.
01. Про стан організації харчування дітей у закладах освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
02. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
03. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
04. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
05. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
06. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
07. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
08. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
09. Про впорядкування адресного господарства.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
11. Про надання дозволу на зріз дерев.
12. Про розміщення зовнішньої реклами.
13. Про затвердження приміських автобусних маршрутів загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
14. Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутів загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
15. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Жовтнева в с. Слобідка Іллінецького району, Вінницької області.
16. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Пестеля (від магазину «Будівельний двір» до перехрестя вулиць Європейська Незалежності) в м. Іллінці Вінницької області».
17. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини території КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради по вулиці Вільшанська, 48 в м. Іллінці Вінницької області».
18. Про коригування проектно-кошторисної документації «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Морозівська (не парна сторона) до ПК 11+21, вул. Б.Хмельницького та провулок Б.Хмельницького в м. Іллінці Вінницької області».
19. Про виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальні ремонти тротуарів по вулицях Соборна та Пестеля в м. Іллінці Вінницької області».
20. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення музичної школи».
21. Про зняття з черги квартирного обліку.
22. Про створення комісії з обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), що придбавається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Додатки: додаток1, додаток2.
23. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” Армінча Руслана Михайловича.
24. Про погодження розміщення тимчасової споруди.