Виконком №02 Іллінецької міської ради 8 скликання від 20 лютого 2020 року

Протокол засідання виконавчого комітету.
01. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
02. Про затвердження звіту про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради за 2019 рік.
03. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
04. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
05. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
06. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
07. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
08. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
09. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
10. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку особа.
11. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
12. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
13. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина особа.
14. Про зняття з черги квартирного обліку.
15. Про впорядкування адресного господарства.
16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
17. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт класних кімнат в Іллінецькій дитячій музичній школі».
18. Про надання дозволу на зріз дерев.
19. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
20. Про замовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт автодоріг в населених пунктах Іллінецької міської ОТГ.
21. Про внесення змін до рішення виконкому № 262 від 20.09.2018 р. «Про впорядкування адресного господарства».
22. Про присвоєння поштових адрес.
23. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини орендованого приміщення для розміщення Хрінівської сільської бібліотеки-філії у приміщенні Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 по вул. Першотравнева, 91 в с. Хринівка».
24. Про затвердження Положення про Міський конкурс краси «Міс Весна».
25. Про затвердження Положення про Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу імені В.І.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине».
26. Про рекомендацію призначити опікуном.
27. Про влаштування до КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Крижанівської Г.Я.
28. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ Іллінецького району Вінницької області».
29. Про виготовлення проектно-кошторисних документації «Капітальний ремонт АЗПСМ КП «ЦПМСД» в с.Жорнище та с. Сорока Іллінецького району Вінницької області».
30. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення їдальні Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області за адресою: Вінницька область м. Іллінці вул. Незалежності, 41».
31. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини (права сторона) автодороги по вулиці Європейська (від житлового будинку №46 до магазину «Гермес») в місті Іллінці Вінницької області».
32. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини території сміттєсортувального комплексу КП «Добробут» Іллінецької міської ради».
33. Про виготовлення проектно-кошторисної документацій на капітальний ремонт тротуару по вулиці Пестеля (права сторона, від в’їзду на територію КП «Добробут» до магазину «Будівельний двір» в м. Іллінці Вінницької області.
34. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Першотравнева в с. Володимирівка Іллінецького району Вінницької області».